Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Систему "112" в Україні буде впроваджувати Hewlett-Packard

Субота, 7 квітня 2012, 12:15

Тендер на придбання обладнання і послуг для впровадження в Україні системи екстреної допомоги за номером 112 виграла компанія Hewlett-Packard (США).

Про це заявив голова МНС Віктор Балога в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

"Вже завершено тендер на придбання обладнання та послуг. Його виграла американська компанія Hewlett-Packard. Вона запропонувала найкращі рішення", - сказав він.

Міністр підкреслив, що говорити про гальмування реалізації цього проекту некоректно.

"Поки що справи ідуть за планом, і ми розраховуємо запровадити систему 112 у Львові, Харкові, Донецьку, Києві та області до початку Євро-2012. Повністю мережа повинна почати працювати по всій країні в 2013 році", - сказав він.

При цьому Балога відзначив, що в разі приєднання МНС до Міністерства внутрішніх справ, координувати роботу системи "112" буде МВС.

За словами міністра, указ президента про реформування МНС, яке передбачає об'єднання відомства з МВС, перебуває на стадії розробки.

При цьому Балога наголосив, що не прагне посісти місце міністра МВС.

Він також відзначив, що МНС уже готове до злиття з МВС. За його словами, тепер МВС повинно провести структурну реорганізацію згідно західних стандартів. При цьому Балога зауважив, що дане відомство ще не починало відповідну роботу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: