Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Обвинувач запевняє, що "терористи" не любили ні Тимошенко, ні Януковича

П'ятниця, 30 листопада 2012, 19:55

Дії підсудних у справі про "дніпропетровських терористів" Віктора Сукачова і Віталія Федоряка мають політичний характер.

Про це заявив державний обвинувач Олександр Дахно, якого цитує "Інтерфакс-Україна".

За його словами, підсудні виступали проти політичного ладу в Україні, а також проти виділення великих коштів з державного бюджету на проведення чемпіонату з футболу Євро-2012.

"Про це вони говорили неодноразово під час досудового слідства. Вони заперечували проти проведення Євро-2012, а також видатків з державного бюджету на проведення чемпіонату. Підсудні протестували проти міст, в яких має проводитися чемпіонат, тому місця терактів були невипадковими", - сказав Дахно.

За його словами, про причини терактів свідчить і повідомлення, залишене обвинуваченими в Інтернеті: "Ми проти Тимошенко і Януковича, ми проти країни Україна, як вона є. Тепер ми повністю готові до Євро".

Дахно наголосив, що обвинувачення мало в розпорядженні вичерпні докази провини "дніпропетровських терористів", які були зібрані у відповідності з усіма законодавчими нормами.

Як відомо, 27 квітня 2012 року в Дніпропетровську на проспекті К.Маркса близько 11 годин, протягом години сталося чотири вибухи, унаслідок яких постраждала 31 людина, зокрема 10 підлітків, 26 осіб були госпіталізовані.

У зачитаному обвинувальному висновку зазначалося, що своїми діями Сукачов і Федоряк хотіли привернути увагу громадськості до питання зміни існуючого політичного ладу, а також необхідність скасування Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Разом з тим адвокати "терористів" запевняють, що політичного підґрунтя у діях їхніх підзахисних не було.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: