25.06

Банківський форум

В "Укрзалізниці" кажуть, що снігопади майже не вплинули на графіки потягів

Вівторок, 18 грудня 2012, 14:03

На сьогоднішній день не було відмінено жодного рейсу поїздів, а їх затримки, які виникали внаслідок дії природньої стихії, були максимально мінімізовані.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"У середньому за добу відправляється близько 432 пасажирських поїздів дальнього сполучення, що перевозять близько 180 тис. пасажирів", - йдеться в повідомленні.

"За останні тижні у зв’язку з сильними снігопадами та хуртовинами, що зупинили рух автотранспорту у західних та центральних регіонах, залізниці України стали безвідмовним перевізником пасажирів та вантажів", - повідомили в "Укрзалізниці".

Згілдно з повідомленням прес-служби, негода не зупинила перевезення вантажів залізничним транспортом.

"Так, в середньому за 11 місяців щодоби навантажується близько 16 тис. вагонів, що перевозять близько 1,04 млн тонн вантажів", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у п'ятницю сталося аж 4 поломки потягів "Хюндай".

Також у минулу середу поламалися одразу два потяги Hyundai "Інтерсіті+", які слідували за маршрутом Донецьк-Київ та Київ-Донецьк.

8 грудня швидкісний електропоїзд Hyundai №165 Дніпропетровськ-Київ зламався, і пасажири чекали іншого поїзда.

6 грудня повідомлялося, що у Полтавській області електропотяг Hyundai №164 сполученням Київ – Харків поламався та простояв на перегоні 3 години 5 хвилин. Пізніше в "Укрзалізниці" пояснили, що електропоїзд "Український експрес", який прямував за маршрутом Київ – Харків, затримався через обрив контактного проводу.

З 27 травня міжрегіональні електропоїзди "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem почали курсувати за маршрутом "Київ - Харків" і "Київ - Львів", а з 7 червня - "Київ - Донецьк".

З тих пір неодноразово відбувалися затримання поїздів у дорозі на кілька годин через поломки, крім того, 2 липня поїзд із технічних причин не зміг виїхати з Харкова до Києва, і був замінений іншим поїздом "Укрзалізниці".

В серпні і жовтні 2012 року потяги теж ламалися.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: