Прокуратура оскаржить звільнення з-під варти ректора-педофіла

Вівторок, 4 червня 2013, 16:07

Прокуратура Києва оскаржить постанову Шевченківського райсуду про зміну запобіжного заходу членам злочинного угрупування, обвинуваченим у розбещенні та зґвалтуванні дітей.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

"Сторона обвинувачення у суді вищої інстанції наполягатиме на незаконності, необґрунтованості прийнятого рішення та вимагатиме його скасування", - йдеться в повідомленні прокуратури.

"Адвокатами не було наведено жодного аргументу, який був би підставою для направлення кримінальної справи на додаткове розслідування. Прокуратура вважає рішення суду, який задовольнив клопотання захисту, незаконним", - повідомив державний обвинувач у справі Олександр Юрченко.

За його словами, ще "більш невмотивованою є зміна запобіжного заходу підсудним з тримання під вартою на підписку про невиїзд".

Як відомо, в серпні 2010 року прокуратурою міста Києва скеровано до Шевченківського райсуду кримінальну справу за обвинуваченням ректора Київської державної академії водного транспорту в організації злочинної групи.

У ході досудового слідства зібрано докази вини п’ятьох членів ОЗГ в утриманні місць розпусти, розбещенні та зґвалтуванні малолітніх та неповнолітніх, виготовленні та розповсюдженні порнографічної продукції.

Українська правда

powered by lun.ua