Адвокат київської вчительки судитиметься з міліцією через Тітушка

Середа, 10 липня 2013, 19:42

Адвокат вчительки, яку позбавляють житла у Києві, звернувся до суду на правоохоронців, які не вручають повідомлення про підозру Вадиму Тітушку, що нібито причетний до спроби рейдерського захоплення будинку.

Про це захисник викладачки Ніни Москаленко Віктор Смолій повідомив у середу.

"Я сьогодні подав заяву на бездіяльність співробітників і начальника слідчого управління Печерського райвідділу міліції через їх відмову вручити повідомлення про підозру у скоєнні злочину (Тітушку)", - сказав він.

Адвокат зазначив, що в рамках відкритого міліцією кримінального провадження за фактом скоєння нападу та пошкодження майна в будинку вчительки було відкрито кримінальне провадження та продемонстровано відеозаписи, на яких вона пізнала Тітушка та інших чотирьох осіб, троє з яких - фігуранти у справі про побиття 18 травня двох журналістів у Києві під час масових акцій.

Однак, за словами Смолія, слідство вдається до різних дій, щоб затягнути розслідування справи.

Як відомо, Москаленко, яка проживає у приватному секторі в Києві, протягом півроку зазнавала неодноразових рейдерських нападів: її вікна били, а на неї завели три кримінальні справи і намагалися звільнити з роботи.

Вчителька впізнала в підозрюваних у побитті журналістів на київському мітингу опозиції рейдерів, які розгромили її будинок.

Міліція, яка прибула за викликом після розгрому будинку, до жодних спроб затримати зловмисників не вдалася. Її представники заявляли, що цей будинок Москаленко не належить. Однак вчительці належить 2/3 ділянки, а власником 1/3 є невідомий, який вимагав продати йому решту будинку.

Москаленко звернулася до міліції з приводу захоплення її будинку, назвавши серед нальотчиків Тітушка.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua
Усі новини...