Мельника виписали з лікарні, готують браслети

Понеділок, 5 серпня 2013, 10:41

Ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник виписався з лікарні у Бучі

Про це в понеділок повідомляє Zn.ua.

Експерти очікують гучний суд у його справі.

"Думаю, що його справа не закінчиться швидко. І, будучи під слідством, Мельник буде "накручувати" на себе все нові звинувачення. Суд над ним обіцяє бути дуже гучним", - сказав правозахисник Едуард Багіров.

Передбачається, що в середу, 7 серпня, Мельнику одягнуть спецбраслети домашнього арешту, які будуть фіксувати його місцезнаходження щомиті.

У свою чергу підлеглі ректора не вірять у правдивість його хвороби і кажуть, що у кінці липня він був абсолютно здоровий і їздив у Росію на Універсіаду.

"В. о. ректора призначено проректора з наукової частини Людмилу Тарангул", - повідомив начальник юрвідділу університету Андрій Новошицький.

Як відомо, ректор Національного університету Державної податкової служби, колишній народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками ГУБОЗ при переданны хабара у розмірі 40 тис. і 80 тис. гривень, що чиновник вимагав від батьків абітурієнтів за "сприяння у вступі".

Окрім того, під час обшуку в кабінеті слідчі вилучили ще 30 тисяч доларів. 

У той же день Мельника госпіталізували в Лікарню швидкої допомоги з діагнозом "блокада серця". Пізніше захист Мельника стверджував, що у нього гіпертонічний криз.

1 серпня підозрюваний заявив, що вже написав заяву про звільнення з посади ректора.

Окрім того, він запевнив, що нікуди тікати не збирається, а висунуті проти нього звинувачення назвав "провокацією".powered by lun.ua