Половина облрад терміново проведуть сесії. Львів страйкує і мобілізується

Понеділок, 2 грудня 2013, 00:11

У понеділок у половині областей України пройдуть позачергові сесії обласних рад через ситуацію в країні.

Термінове питання, яке, судячи з "порядку денного", вони збираються обговорити, майже у всіх рад однакове: "про суспільно-політичну ситуацію в Україні", повідомляє "МедіаПорт".

2 грудня удень такі сесії проведуть облради Харкова, Луганська, Донецька, Одеси, Вінниці, Черкас, Полтави, Києва, Миколаєва, Дніпропетровська й Кіровограда.

Крім того, у Сімферополі буде "позачергово" засідати Верховна Рада Криму. 

Тернопільська обласна рада виїзне засідання в понеділок проведе в Києві, на Михайлівській площі.

 

А Івано-Франківська облрада "ситуацію в країні" вже обговорив у неділю, 1 грудня. Результатом стала наступна заява-звернення депутатів до колег із інших областей:

"Ганебні дії державної влади перейшли всі межі здорового глузду. Кривавий розгін озброєними представниками державної влади мирних зібрань людей в Україні, у центрі Європи, необхідно розцінювати вже не лише як порушення прав людини, але й як злочин.

Івано-Франківська обласна рада, представляючи інтереси майже півторамільйонного населення області, виражаючи його європейські устремління, змушена застерегти органи державної влади від необдуманих дій, спрямованих проти Українців.

Івано-Франківська обласна рада звертається до усіх місцевих рад області з пропозицією провести у м.Києві сесії місцевих рад області з розгляду питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні".

Крім того, іванофранківські депутати закликали країни Євросоюзу та США ввести санкції проти президента України Віктора Януковича й членів уряду.

Харківська облрада збереться на сесію о 12.00 понеділка. Згідно з розпорядженням її голови Сергія Чернова, на порядку денному буде три питання: про суспільно-політичну ситуацію в державі; про депутатські запити й "різне".

А у Львівській області на 2 грудня оголошено загальний страйк, заявив на засіданні штабу Координаційної ради голова Львівської облради Петро Колодій, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Львівська область оголошує максимальну мобілізацію для підтримки Євромайдана у Києві, заявив Колодій.

Як повідомляється на сторінці львівського євромайдану у Фейсбуці, у понеділок о 12.00 на площі відбудеться мітинг протесту.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування