Фюле - Україні: давайте відновлювати довіру, асоціація - на столі

Понеділок, 9 грудня 2013, 13:39

У Брюсселі говорять про необхідність відновлення довіри між Україною та Європейським Союзом.

Про це заявив міністр закордонних справ головуючої в ЄС Литви Лінас Лінкявічюс у понеділок у Брюсселі на прес-конференції, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні відновити довіру. Ми відкриті для переговорів, для розмов, але ми також хотіли б бачити конкретику з їх (української) сторони", - зазначив він.

"Дуже важливо продемонструвати, але не на словах, а показати, що, дійсно, можемо відновити довіру. Зараз настав час для примирення, показати готовність продовжувати діалог", - уточнив міністр.

Європейський комісар із питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле висловив сподівання, що в Україні буде знайдено консенсус, і "не лише для того, щоб вирішити проблему перевищення використання сили проти демонстрантів, що ми бачили, а також знайти консенсус у співтоваристві, як вирішити економічні труднощі та фінансову ситуацію, а також знайти консенсус, як відновити процес, результатом якого буде підписання угоди про асоціацію".

"Наша пропозиція залишається в силі, і Угода про асоціацію - на столі. Ми готові підписати, коли підписати буде готова українська сторона", - нагадав він.powered by lun.ua