Українські військові відбили наступ російських вояків

Субота, 15 березня 2014, 18:44

Українські військовослужбовці зупинили проникнення російський військових не територію Херсонської області з боку "Арабатської стрілки".

Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони.

Згідно з повідомленням, з метою негайного реагування на провокацію, з української сторони були підняті сили армійської авіації сухопутних військ ЗСУ, а також сили аеромобільного батальйону.

"Відсіч було здійснено негайно. Російські військовослужбовці повернулися на попереднє місцезнаходження", - розповіли у відомстві.

Натомість, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив у Фейсбук, що росіяни не відступили.

За його словами, група російських військовослужбовців чисельністю близько 70 чоловік прибули на Арабатську стрілку в районі села Стрілецьке в Херсонській області, опинившись, таким чином, в тилу у українських прикордонників і зайнявши тут позиції поблизу газорозподільної станції.

Підтримка десанту - 4 вертольоти і 3 бойових броньованих машини.

"В даний час до місця подій підтягуються наші десантники. Але факт у тому, що з абсолютно незрозумілих причин станція не перебувала під охороною. Яким буде розвиток нинішньої ситуації - поки незрозуміло", - написав Тимчук.

Як відомо, на Арабатській стрілці у суботу висадився російський десант.

Біля селища Стрілкове (Арабатська стрілка, Генічеський район, Херсонська область) орієнтовно в 13:30 з вертольотів висадився десант з 40 піхотинців російських військ.

Український прикордонний наряд на межі Херсонської області і Криму зафіксував висадку десанту російських солдат, які потім підтягнули ще 3 БТР, а 6 вертольотів РФ висадили 60 військовослужбовців. 

Представники РФ називали метою своїх дій "захист газоперекачувальної станції "Чорноморнафтогаз" від можливості терористичних акцій".

Українська правдаpowered by lun.ua