Симоненко заявив про напад на нього. Активісти кажуть, що прибрехав

П'ятниця, 16 травня 2014, 23:50

Лідер Компартії Петро Симоненко заявив, що в п'ятницю ввечері під час повернення з ефіру на ''Першому національному'', трапилася гонитва і напад на автомобіль, в якому він їхав.

Про це політик розповів ''Українській правді''.

За словами депутата, після ефіру його помічники по інформаційній службі попередили, що йому намагаються заблокувати виїзд з території каналу.

''Ми спробували виїхати через інші ворота, все було заблоковано'', - розповів Симоненко.

''Далі за нами гналися автівки по місту. Кілька машин, набитих бойовиками з битками, та інше. В одному місці, де ми були змушені зупинитися, на світлофорі, вони оточили наш автомобіль своїми автівками, вийшли і битками почали бити машину'', - додав він.

Політик розповів, що коли йому і соратникам ''вдалося вискочити з цього мішка'', нападники ''кинули в автівку пляшку із запальною сумішшю''.

''Гонитва тривала по всьому місту'', - стверджує він.

Симоненко заявив, що гонитва закінчилася тим, що йому вдалося сховатися в деякому приміщенні, де він зараз знаходиться.

Він також не зміг сказати, з чим може бути пов'язаний напад.

Водночас активіст Олександр, який був присутній на території каналу, звідки виїжджав Симоненко, розповів свою історію події.

За його словами, джип політика, намагаючись уникнути активістів, ''їхав по тротуару, виїжджав із заднього двору телевежі, пішоходів розкидав в сторони''.

Це побачили активісти Майдану, які чекали на Симоненка на території каналу, щоб висловити своє невдоволення його діями, зокрема, підтримкою сепаратистів.

Вони почали їхати за політиком.

''(Симоненко) в пробці був змушений зупинитися на вулиці Мельникова. Ми вийшли з машини, а у відповідь відкрилося вікно (машини політика) і в мене вистрілили з травматичного, судячи з усього, пістолета'', - повідомив Олександр.

Після цього джип по зустрічній смузі зник з місця події.

За словами Олександра, авто Симоненка, прочищаючи собі дорогу, відсунуло його автівку, розбивши їй задню частину.

Активісти продовжили переслідування автомобіля і визначили, що лідер Комуністів зник у будівлі на вулиці Шовковичній.

На місце приїхали співробітники ДАІ. У ''цілій і неушкодженій'' автівці Симоненкв (в яку, як розповідав політик, нібито кинули пляшку із запальною сумішшю) правоохоронці знайшли відстріляні гільзи, додав Олександр.

Як відомо, у п'ятницю ввечері під час дебатів на "Першому національному" Симоненко заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування