СБУ вже зібрала матеріали щодо незаконної діяльності Компартії

Понеділок, 19 травня 2014, 16:50

СБУ вже подала до Міністерства юстиції матеріали щодо протиправної діяльності Комуністичної партії України.

Про це заявив голова відомства Олександр Наливайченко на прес-конференції в понеділок у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна

"У четвер за моїм підписом до Міністерства юстиції офіційно передано матеріали про протиправну незаконну діяльність Компартії України", - сказав він.

Глава СБУ зазначив, що зібрані матеріали складаються з трьох блоків.

"Перший - причетність до посягання на конституційний лад нашої держави, другий блок питань, який ми подали разом із доказовою базою - це незаконні та іноді воєнізовані формування, зокрема поява зі зброєю представників фракції у Луганську та участь у масових заворушеннях. Третій блок - це відмивання коштів, рахунки, особисте майно, які у своїх деклараціях компартійних ніколи не згадувалися", - пояснив глава СБУ.

Як відомо, в.о. президента Олександр Турчинов підписав офіційний лист до Міністерства юстиції.

У ньому він пропонує ''негайно розглянути всі матеріали, надані СБУ і ГПУ про незаконну антиконституційної діяльності Комуністичної партії".

У Мін'юсті в понеділок заявили, що вже подали до Генеральної прокуратури і Служби безпеки відповідний запит на розслідування можливих правопорушень з боку керівництва Компартії.powered by lun.ua