Партія регіонів спробує зняти Авакова, Махніцького і Наливайченка

Вівторок, 6 травня 2014, 09:19

Партія регіонів на закритому засіданні Верховної Ради вимагатиме відставки глав силових відомств, у тому числі, міністра внутрішніх справ і генпрокурора.

Про це заявив кандидат у президенти Михайло Добкін в ефірі програми "События" на каналі "Україна" у понеділок, 5 травня, повідомляє прес-служба каналу.

"Я думаю, що завтра (6 травня), на закритому засіданні Верховної Ради, Партія регіонів буде озвучувати пропозиції щодо відставки в.о. генерального прокурора, в.о. міністра внутрішніх справ і в.о. глави СБУ", - сказав він.

"Сьогодні ці люди, на жаль, не викликають довіри в українського народу. І необхідні компромісні фігури, які будуть сприйматися однаково й на сході, й на заході", - заявив Добквн.

За його словами, зараз "український народ сам повинен вирішити, у яких умовах він здатен зробити відкриті, чесні, демократичні вибори президента в країні".

"Владу потрібно отримати легітимну. Таку, яка буде розмовляти й на сході, і на заході, і на півночі, і на півдні. Якщо проводити вибори заради виборів, тоді можливі будь-які варіанти", - сказав Добкін.

"Якщо спробувати врахувати думку всіх жителів нашої країни, то потрібно вживати  термінові кардинальні заходи щодо врегулювання ситуації, яка є на південному сході й в інших регіонах нашої держави", - сказав "регіонал".

"По-перше, треба припинити війну проти власного народу. По-друге, треба відсторонити від посад тих людей, які є постійними джерелами нестабільності в нашій державі", - додав Добкін.

За його словами, для стабілізації ситуації необхідні рішучі дії з боку Верховної Ради:

"Якщо Верховна Рада збирається бути гарантом стабільності в державі, вона зобов'язана знайти в собі сили й мужність зупинити той жах, який відбувається у різних регіонах України, й зробити все для того, щоб погасити цей конфлікт".

"Я вважаю, що сьогодні актуальне питання про створення на базі Верховної Ради круглого столу національного примирення, куди (треба) запросити представників усіх регіонів, гарантувати всім безпеку й вислухати думки всіх", - сказав Добкін.

"І після цього ухвалити рішення, яке буде консолідувати наш народ. Тоді, можливо, ми будемо більш толерантні один до іншого й перестанемо стикатися з тими турднощами, які в нас сьогодні є", - додав він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...