МВФ може відмовити Україні - Bloomberg

Четвер, 26 лютого 2015, 11:14

Україна ризикує втратити підтримку країн-членів МВФ і виділення їй 17,5 млрд доларів, якщо конфлікт в країні продовжить зростати.

Про це пише "ЛігаБізнесІнформ" з посиланням на Bloomberg.

Нова кредитна програма, розрахована на чотири роки, очікує схвалення виконавчою радою Міжнародного валютного фонду, який представляє 188 країни-члена кредитора.

З отриманням згоди можуть виникнути складності, якщо проросійські бойовики продовжать наступ і спробують захопити нові території, такі як стратегічно важливий порт міста Маріуполя.

Джерело відзначило, що, незважаючи на те, що збільшення конфлікту ускладнить схвалення фінансової допомоги, представники МВФ, ймовірно, продовжать підтримувати Україну, якщо відкритий конфлікт з Росією не торкнеться більшої частину території країни.

У той же час будь-які сумніви з приводу коштів МВФ підвищать тиск на українських союзників, включаючи США і Європейський Союз.

Вони змушені будуть активізувати своє власне фінансування, щоб не допустити більш серйозного російського економічного тиску і більш широкого вторгнення проросійських бойовиків.

Економічна правдаpowered by lun.ua