ПС: На трасах до Закарпаття встановлено блокпости, щоб не пустити Нацгвардію та МВС

Неділя, 12 липня 2015, 17:00

ДУК "Правий сектор" обладнав блокпост на Житомирській трасі біля Києва, щоб не пропускати додаткові сили міліції та Національної гвардії в Закарпатську область.

Про це 12 липня на прес-конференції заявив спікер 13-го запасного батальйону "Правого сектора" Олексій Бик.

За його словами, блокпости обладнані не тільки біля Києва, а й у низці інших регіонів України.

Бик підкреслив, що активісти "Правого сектора" готові застосувати силу, щоб не пропустити додаткові сили правоохоронців в район Мукачевого Закарпатської області.

Як відомо, 11 липня при в’їзді до Мукачевого було заблоковано дорогу до міста; люди, озброєні автоматичною стрілецькою зброєю, відкрили вогонь в районі Червоної гірки. 

За фактом інциденту у Мукачевому прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальні провадження за попередньою правовою кваліфікацією "терористичний акт" (ч.3 ст. 258 КК України) та "створення злочинної організації" (ст. 255 КК України).

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що у Мукачевому триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка здійснила напад на цивільний об’єкт.  За даними Авакова, "застосувавши гранатомети, бандити знищили два міліцейських авто, поранили чотири цивільних особи і трьох працівників міліції".  

У ПС заявили, що оголошують безстрокову акцію протесту під АП у центрі Києва

Також у ПС заявили, що  у Мукачевому "бандити "регіонала" Михайла Ланьо ... спробували фізично знищити бійців "Правого сектору": "У цій акції взяли активну участь й бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні  Віктора Медведчука". 

Заблоковані під Мукачевим бійці ПС заявили, що готові здатися тільки у випадку прямого наказу Дмитра Яроша, а також за умови, що їх відправлять одразу в Київ у СБУ.

Перемовником з представниками "Правого сектору", який був заблокований у Мукачевому після збройного інциденту 11 липня, став нардеп Віктор Балога, згодом - представники СБУ та антитерористичного центру при СБ.

За словами нардепа Мустафи Найєма, конфлікт у Мукачевому пов’язаний із контрабандою цигарок в області, до якої причетні усі учасники сутички.

"Українські новини" 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: