У справі Нємцова з'явилися свідчення на сенатора від Чечні Геремеєва - ЗМІ

Понеділок, 27 липня 2015, 07:51

Слідчі у справах про вбивство Бориса Нємцова, Руслана Ямадаєва і замаху на Олександра Антонова допитали банкіра Петра Чувиліна. Після допиту в гучних справах з'явилася згадка про сенатора від Чечні СулейманаГеремеєва.

Про це повідомляє "Росбалт" з посиланням на джерело.

"На відміну від попередніх допитів, Чувилін був більш відвертий зі слідчими. Він відмовився оголосити всі подробиці, проте відзначив, що в свідченнях Чувиліна згадувалися сенатор Сулейман Геремеєв і депутат Держдуми Адам Делімханов", - повідомив співрозмовник агентства.

Більш того, за словами співрозмовника, після бесіди з банкіром слідство змогло отримати фотографії, на яких Чувилін відображений разом з Геремеєвим, Делімхановим і рядом інших чиновників з Чечні.

На думку співрозмовника агентства, допит Чувиліна безпосередньо пов'язаний зі "справою Нємцова".

У матеріалах про вбивство Ямадаєва і замаху на Антонова є інформація про те, що виконавці цих злочинів зідзвонювалися з одним високопоставленим представником Чечні.

З цим же представником республіки напередодні вбивства Нємцова спілкувався Руслан Геремеєв - фігурант справи про розстріл політика.

Чувилін, у якого був фінансовий конфлікт з Олександром Антоновим, довгі роки підтримував стосунки з низкою чиновників з Чечні.

Раніше повідомлялося, що слідчі побачили зв'язок між вбивствами Нємцова і екс-депутата Держдуми Ямадаєва.powered by lun.ua