Заборгованість по зарплаті в Україні становить близько 2 млрд грн - Розенко

Неділя, 9 серпня 2015, 01:59

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що на сьогодні заборгованість із заробітної плати по Україні вже досягла майже 2 млрд грн, оскільки роботодавці використовують військову ситуацію на Сході і порушують права громадян.

Про це він повідомив в ефірі "5 каналу".

"На сьогоднішній день заборгованість по заробітній платі в цілому по Україні вже досягла майже позначки в 2 млрд гривень. Це негативний процес, коли порушується основне соціальне право працюючого українця, коли людина відпрацьовує свій робочий час, а не отримує зарплату. Роботодавці користуються воєнною ситуацією на сході і порушують права громадян. Міністерство соціальної політики оголошує сьогодні війну таких недбайливих ", - зазначив Розенко.

Разом з тим, міністр додав, що згідно з проведеним розрахунком, в Україні 4 млн громадян відчувають потребу в соцзахист внаслідок підвищення цін.

"На сьогодні вже більш 2 млн 100 тисяч осіб оформили субсидії за новою реформованою системою. В цілому сьогодні в місцевих органах влади знаходиться приблизно ще 500 тисяч звернень від сімей, які обробляються поступово. Таким чином, ми поставили кілька завдань перед главами обласних адміністрацій - буквально протягом декількох днів завершити повністю оформлення тих субсидій, які сьогодні знаходяться у них на розгляді. Національна мета для всіх адміністрацій – 4 млн громадян (був зроблений розрахунок по кожній області), - це приблизна кількість людей, що вимагають соцзахисту внаслідок підвищення цін", - уточнив Розенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування