Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Удари в Сирії мають завдаватися лише по ІДІЛ – Олланд про розмову з Путіним

Субота, 3 жовтня 2015, 00:43

Авіаудари в Сирії мають завдаватися виключно по позиціям ІДІЛ.

Про це на прес-конференції за підсумками переговорів глав країн "нормандської четвірки" заявив президент Франції Франсуа Олланд, передає Інтерфакс-Україна.

"З паном Путіним я говорив про те, що удари мають завдаватися по ІДІЛ і лише по ІДІЛ. Ми не бачимо інших цілей", - сказав він.

За словами французького президента, "виходячи з цієї позиції, кожен має нести свою відповідальність".

Олланд також заявив, що "ми маємо повернутися до женевського формату, зробити так, щоб режим Башара Асада і опозиція змогли досягти якогось консенсусу, щоб забезпечити ситуацію, коли майбутнє Сирії буде тоді, коли піде Асад".

"Це політичне рішення, яке треба опрацьовувати разом з РФ, США, Іраном, Туреччиною, країнами Перської затоки, європейськими країнами, які хочуть взяти участь в пошуку цього політичного рішення", - сказав він.

Розповідаючи про участь Франції у бомбардуваннях позицій ІДІЛ у Сирії, він пояснив, що його країна "у рамках законної самооборони вважає, що ІДІЛ є загрозою, що безпосередньо зачіпає інтереси Франції, оскільки ця терористична організація, за нашими даними, готує теракти у Франції, в Європі та у всьому світі".

"Ми прийняли рішення про завдання повітряних ударів", - додав Олланд.

Як відомо, Росія почала бомбити Сирію у середу. Керівництво РФ наполягає, що завдає ударів по позиціях Ісламської держави. Однак є багато свідчень про те, що насправді Росія бомбить опозицію, яку підтримує і озброюють США, а також мирних мешканців.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: