На Луганщині відкриють пішохідний пункт пропуску з територією бойовиків

Четвер, 8 жовтня 2015, 12:58

У суботу, 10 жовтня, в Луганській області на мосту через річку Сіверський Донець відкриється пішохідний пропускний пункт на лінії з територією, підконтрольною бойовикам.

Про це повідомив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми плануємо відкрити пішохідний пункт пропуску 10 жовтня. На відміну від Донецької області у нас жодного такого пункту немає, ми заблоковані від земляків на окупованій території", - сказав він.

Клименко зазначив, що пункт буде розташований на мосту через річку Сіверський Донець. Міст був зруйнований в ході бойових дій, пізніше там були наварені металеві балки і встановлені дерев'яні перила.

За словами чиновника, цей міст вже проінспектували представники служби автомобільних доріг. Згідно з їхнім висновком, "приблизний вага становить 200 кг на 1 м.кв., бажано, щоб кількість одночасно знаходилися на мосту людина не перевищувало 10".

"Але я не думаю, щоб у нас так багато було б там людей. Пропуск буде здійснюватися за електронним перепустками, які можуть оформити всі бажаючі через СБУ. Пред'явивши паспорт громадянина України та пропуск, людина потрапляє в Станицю Луганську, поруч є зупинка, від якої курсуватимуть маршрутні таксі та автобуси", - зазначив Клименко.

Він також розповів, що з понеділка у Станиці Луганській постійно перебувають представники СММ ОБСЄ, які стежать за облаштуванням цього пункту пропуску.

"Вони, як гаранти безпеки, постійно перебувають там", - зазначив він.

Адміністрація планує до кінця поточного року відкрити ще два пропускні пункти.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: