Російські правозахисники розповіли про стан здоров’я Савченко

Понеділок, 21 березня 2016, 00:15

У Надії Савченко низький тиск і дуже болять ноги, що, ймовірно, пов'язано з нирками.

Про це пише на своїй сторінці в facebook російська журналістка Вікторія Івлєва з посиланням на члена громадської спостережної комісії (ГСК) Ростовської області Валентину Череватенко, яка побувала 20 березня у Надії Савченко в СІЗО в місті Новочеркаськ (РФ).

"Про здоров'я (Надії): вага стоїть 66 кг, температура 36,6; тиск 100/60. Дуже болять ноги, особливо ліва. Підозрює, що це пов'язано з нирками, особливо лівою. Просила еластичні бинти. Не можна. Їй обіцяли два дні тому компресійні панчохи. Але і сьогодні їх не було. Поїхали з Володею (інший член ГСК, який відвідував Надю), купили. Передали. Сподіваюся, що вона їх вже отримала", - повідомила Череватенко.

Як відомо, 20 березня до РФ для участі у судовому засіданні, на якому буде оголошено вирок Савченко, вирушили народні депутати з фракцій БПП та "Батьківщина", а також речник президента Святослав Цеголко.

Раніше один з адвокатів Савченко Микола Полозов повідомив, що на територію РФ не пропустили одну з груп, яка прямувала до Росії для підтримки Савченко під час оголошення вироку 21 березня. 

"Співробітники ФСБ, відмовляючи у в'їзді людям, які підтримують Савченко,  кажуть, що навіть короткочасне їхнє перебування в РФ небажане", - зазначив Полозов. 

Вирок у справі Надії Савченко суд почне оголошувати 21 березня.

Російське слідство звинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Прокурори вимагають засудити її до 23 років позбавлення волі. 

Станіслав Бичек, УПpowered by lun.ua