БПП вичистив партійний список. Виключили 13 людей

П'ятниця, 25 березня 2016, 15:54

Блок Петра Порошенка на з'їзді виключив із свого виборчого списку депутатів, "які не беруть участі у партійній діяльності".

Відповідне рішення було ухвалене на позачерговому з'їзді БПП у п'ятницю.

"З’їзд ухвалив рішення про зміни у виборчому списку партії, виключивши з нього кандидатів, які не беруть участі у партійній діяльності", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Як уточнив депутат Артур Герасимов в коментарі "Українським новинам", з виборчого списку виключили 13 людей.

Він розповів, що зі списку виключили адвоката колишнього лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана Андрія Богдана (№74 у списку), Олексія Маловацького (№84), Тетяну Малашенкову (№85), Олексія Рябикіна (№87), Андрія Вовка (№91), В'ячеслава Фрідмана (№99), Рустама Раупова (№100), Віталій Іляшенка (№117), Юрія Тарасовця (№119), Костянтина Бідового (№128), Святослава Лешика (№157), Анатолія Зелимовського (№170).

Крім того, ще одного кандидата виключили зі списку "з голосу", але кого саме, Герасимов не уточнив.

Як відомо, виключення кандидатів з виборчого списку партій стало можливим після ухвалення "закону Богдана", який БПП та Радикальна партія довго лобіювали у Раді.

До цього, за твердженнями депутатів, у БПП боялись переводити своїх депутатів в уряд, оскільки в такому разі в парламент зайшов би адвокат Корбана Богдан.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування