Савченко видали пакет документів для екстрадиції в Україну – сестра

Середа, 27 квітня 2016, 19:48

Начальник СІЗО у Новочеркаську видав українській льотчиці Надії Савченко, незаконно ув’язненій в Росії, пакет документів для екстрадиції в Україну.

Про це розповіла ТСН сестра льотчиці Віра Савченко після побачення з ув’язненою.

"Вона зараз заповнює документи: заяву, біографічні дані та інші. Як сказав начальник тюрми Калганов, вони необхідні для екстрадиції. Їй сказали, що ці документи за процедурою необхідно заповнити для екстрадиції. Будемо сподіватися, що це так", - розповіла Віра Савченко.

Водночас, за її словами, українська льотчиця хоч і заповнює папери, однак побоюється, що їх можуть використати для етапування, оскільки на початку процесу її вже обманювали таким чином.

Стан здоров'я ув’язненої, як розповіла сестра, нормальний, настрій хороший.

За словами Віри Савченко, Надія вже може вживати нормальну їжу, однак є проблема з ногами – вони набрякають через порушення функціонування нирок. 

Як відомо, 22 березня, Донецький міський суд Ростовської області засудив Савченко до 22 років в'язниці.

Президент України Петро Порошенко вже кілька разів заявляв про досягнення домовленостей з президентом РФ Володимиром Путіним про повернення Савченко додому. Можливо, вона буде обміняна на російських ГРУшників Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, засуджених в Україні до 15 років в'язниці.



powered by lun.ua