Іран пропонує Азербайджану підтримку у карабаському конфлікті

Понеділок, 4 квітня 2016, 03:31

Міністр оборони і підтримки збройних сил Ірану Хусейн Дехган запропонував своєму азербайджанському колезі Закіру Гасанову допомогу у врегулюванні карабахського конфлікту.

Про це з посиланням на прес-службу оборонного відомства Азербайджану, пише Громадське.

Зокрема про це Дехган заявив під час обговорення по телефону з Гасановим напруженості на лінії зіткнення вірменських та азербайджанських Збройних сил.

Дехган зазначив, що Іран підтримує територіальну цілісність Азербайджану і висловив надію на те, що карабахський конфлікт буде врегульовано в короткі терміни в рамках міжнародного права, наголошено в повідомленні.

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган пообіцяв "до останнього" підтримувати Азербайджан в конфлікті з Вірменією навколо Нагірного Карабаху.

Як повідомлялося, влада Азербайджану заявила про ухвалення рішення в односторонньому порядку припинити військові дії навколо Нагірного Карабаху.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ситуація  в Нагірному Карабасі загострилася. Міністерство оборони Азербайджану підтвердило загибель 12 азербайджанських військових в Нагірному Карабасі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування