Суддя Вовк розповів, для чого зустрічався з Грановським

П'ятниця, 20 травня 2016, 15:24

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк пояснив, що 16 травня зустрічався з депутатом від БПП Олександром Грановським для обговорення проблеми з призначенням парламентом кандидатів на посаду суддів безстроково.

Про це він повідомив у відповіді на запит програми "Схеми".

"Я занепокоєний ситуацією, яка на сьогодні склалась у суді через невирішення питання призначення суддів на посади безстроково і негативно позначається на строках розгляду справ, підриваючи довіру до суду в суспільстві", – зазначив очільник Окружного адмінсуду Києва

Він наголосив, що питання належить саме до повноважень комітету з питань правової політики і правосуддя, членом якого є Грановський.

Сам Грановський у коментарі "Схемам" назвав суддю Вовка одним із "найсильніших представників судів" і тим, хто "дуже переживає за долю суду".

Депутат також каже, що суддя прийшов до нього в ресторан у робочому режимі – як до законодавця.

Як відомо, знімальна група програми "Схеми" 16 травня зафіксувала, як Олександр Грановський паралельно проводить кілька зустрічей із різними діячами у ресторані "Інк" у київському бізнес-центрі "Леонардо".

Зокрема, журналісти зняли, як депутат зустрічався з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком, з екс-міністром палива й енергетики Володимиром Демчишиним, директором Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту Олександром Рувіним, а також бізнесменом Сергієм Тищенком.

Грановський – близький соратник депутата Ігоря Кононенка, партнера і друга президента Петра Порошенка.

У ЗМІ неодноразово з’являлась інформація про те, що Грановський є куратором правоохоронної й судової систем від БПП.

Окружний адміністративний суд Києва, з очільником якого зняли Грановського, – це ключовий суд першої інстанції, в якому вирішуються спори, де однією зі сторін є органи влади.

Раніше Грановського зафіксували під час зустрічі з одіозним прокурором Сергієм Лисенком із так званого прокурорського угрупування "Лисі птахи".

Сам Грановський заперечує, що він є "смотрящим" президента у судовій системі.

16 травня він поскаржився, що за ним стежать журналісти. А охоронці Грановського – штатні працівники СБУ – опублікували в інтернеті фотографії паспорта та акредитаційної картки оператора "Схем" Ярослава Бондаренка.powered by lun.ua