Севрук попросив Раду прокурорів поскоріше знайти заміну Сакварелідзе

П'ятниця, 6 травня 2016, 12:13

Виконуючий обов'язки генпрокурора Юрій Севрук попросив Раду прокурорів невідкладно рекомендувати кандидатуру на посаду прокурора Одеської області.

Про це він сказав у п'ятницю журналістам, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"В даний час у нас почала працювати Рада прокурорів. Оскільки Одеський регіон є дуже складним і безумовно вимагає призначення прокурора, я вже направив лист в Раду прокурорів, щоб вона розглянула це питання в першочерговому порядку", – сказав він.

При цьому Севрук додав, що як тільки Рада прокурорів надасть рекомендації на посаду прокурора Одеської області, питання з призначенням відразу буде вирішено.

Як відомо, 29 березня чинний тоді генпрокурор Віктор Шокін звільнив свого заступника Давида Сакварелідзе, який був також прокурор Одеської області. Увечері того ж дня прокурором Одеської області був призначений Микола Стоянов, який в 2014 році вже очолював Одеську облпрокуратуру.

5 квітня Мін'юст оприлюднив роз'яснення про те, що Стоянов підпадає під люстрацію. Жителі Одеси кілька разів збиралися на акції протесту проти призначення Стоянова.

Звільнити Стоянова попросив також президент Петро Порошенко і 15 квітня Севрук зробив це.

У четвер, 5 травня, стало відомо, що Рада прокурорів обрала своїм головою прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Києва Валентина Брянцева.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування