Аваков очікує, що будуть звільнені не менше 5 тисяч суддів

П'ятниця, 3 червня 2016, 14:02

Міністр внутрішніх справ вважає, що внаслідок прийняття пакету конституційних зміни будуть відправлені у відставку не менше 5 тисяч суддів.

Про це Аваков написав на своїй сторінці Facebook, коментуючи голосування у четвер в парламенті.

"Як мінімум 5000 з 7000 суддів будуть відправлені у відставку! Суди будуть створюватися заново - ніяких автоматичних переведень і переходів зі старих судів в нові! Тільки нові конкурсні набори! Це, якщо хто не зрозумів - грубе резюме вчорашнього проголосованого в Раді законодавчого пакета Конституційних змін і супутнього Закону ", - написав він.

"Зовсім непогано, чудово!" - додав він.

"Буде повне перезавантаження! Нехай не так різко і швидко, як мені і колегам з "Народного фронту" хотілося б - але свого ми домоглися - і це колосальний крок вперед у знищенні пострадянського судового монстра і створення цивілізованої судової системи, що користується довірою у людей!" - написав він.

"Тепер справа за імплементацією законів - і це вкрай важливо - адже бюрократичний дракон старої корумпованої судової мафії ще не вбитий. Це тільки початок шляху - важливо не розслаблятися і йти далі", - додав він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!