"Доктор Пі" вдруге не з’явився на розгляд апеляції

Четвер, 7 липня 2016, 20:37

Андрій Слюсарчук, якого за рішенням суду випустили із СІЗО під особисте зобов`язання, вдруге поспіль проігнорував засідання Апеляційного суду Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року.

Про це Укрінформу повідомив адвокат постраждалої сторони Андрій Петришин.

"Слюсарчук 7 липня вдруге не з’явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року. Проте, на відміну від першого засідання, на яке з боку Слюсарчука не з`явився ніхто, цього разу на засідання суду прийшли його захисники. З ними "доктор Пі" передав заяву, щоб справу розглядали без його участі",- зазначив Петришин.

За словами адвоката, адвокати Слюсарчука "розіграли цирк" із відводом судді, яка свого часу прийняла рішення про те, щоб змінити  "доктору Пі" міру запобіжного заходу із утримання в пенітенціарній установі на особисте зобов`язання.

Проте згідно із раніше затвердженою ухвалою, він має бути присутнім на розгляді своєї справи. Тому постраждалі звернуться у прокуратуру з проханням змінити міру запобіжного заходу і повернути його у СІЗО.

Дата наступного засідання Апеляційного суду в справі Слюсарчука ще не призначена. На думку Петришина, воно може відбутися вже за тиждень.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування