Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ситник за антикорупційні суди, а то "немає вироків"

П'ятниця, 12 серпня 2016, 13:52

На перехідний період в Україні потрібно створити спеціалізовані антикорупційні суди.

Така думку висловив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник на прес-конференції у Львові, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю, що такі суди необхідні в Україні на перехідний період. Тому що зараз на суди впливають не лише хабарами… Приходять батальйони, люди й суди ухвалюють не зважені рішення", – сказав він.

За словами Ситника, ще в лютому він не був прихильником створення таких судів, оскільки вважав, що достатньо буде очистити суддівську гілку влади й зробити суди незалежними.

"Зараз ми побачили, що є певний опір нашим справам, і немає вироків. Вироки є лише по тих справах, де фігуранти пішли на співпрацю, а там, де ведеться процесуальна боротьба, ми відчуваємо опір судової системи", – сказав директор НАБУ

Він додав, що в такому випадку бюро "ризикує викликати на себе критику, що закрили сотню людей, а жодного вироку немає".

"Створення антикорупційних судів, які будуть слухати справи про корупцію, дасть можливість зрушити з місця ці справи, і дасть можливість показати, що в Україні є справедливість", – вважає Ситник.

За його особистими відчуттями, чим більше НАБУ працює, "тим більше отримує опір, починаються незрозумілі спроби провести в НАБУ обшук, кримінальні провадження, спроби дискредитації новостворених органів".

При цьому Ситник наголосив, що детективів бюро така ситуація не зупинить, "а тільки додатково мотивує".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: