Ложкін розповів про головну помилку команди Порошенка

Четвер, 8 вересня 2016, 14:45

Загальною помилкою команди президента Петра Порошенка була недооцінка рівня загрози, яка йшла зі сходу України.

Про це розповів екс-глава адміністрації президента Борис Ложкін, в інтерв'ю журналу "Новое время".

"Складно говорити про помилки, коли відбулося все те, що сталося за цей час. Хто міг припустити, що "зелені чоловічки" з'являться в Донбасі?", - додав Ложкін.

Також він розповів про намагання Порошенка продати свій бізнес.

"Як людина в минулому з бізнесу, скажу, що в 2014-15-му, так і в цьому році теж, продати бізнес - нетривіальне завдання. Подарувати міг, безумовно, а ось продати навіть за невеликі гроші було дуже складно. Подивіться самі, чи є зараз великі угоди в Україні. Я кілька разів на цю тему з ним (президентом ред.) розмовляв. У мене стійке відчуття, що він із задоволенням продав би його, і думаю, що в результаті це трапиться", - розповів Ложкін.

Як відомо, Порошенко після вступу на посаду президента відмовився продавати "5 канал", а корпорацію "Roshen" передав у "сліпий траст" родини Ротшильдів за посередництвом офшорної компанії. Порошенко запевняв, що на час президентства втратив вплив на "Roshen".

У 2015 році глава Нацбанку Валерія Гонтарева заявила, що за законом, президент України не зобов'язаний продавати свої бізнеси.

29 серпня Порошенко оголосив про відставку Бориса Ложкіна з посади глави АП і призначення на його місце Ігоря Райнін.powered by lun.ua