Матіос про справу Вороненкова: Зроблено багато, новини є

П'ятниця, 24 березня 2017, 09:00
Матіос про справу Вороненкова: Зроблено багато, новини є

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що у слідства у справі про вбивство екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова є новини.

"Працює дуже інтенсивно велика група оперативників Служби безпеки, Нацполіції, слідчих… Новини є – я не маю права про них говорити, оскільки не є прокурором у даному провадженні, але володію предметом", – сказав він журналістам у Львові.

"Як би там не було, ми все одно справимося з цією ситуацією і будемо мати мужність назвати речі своїми іменами", – заявив Матіос.

"Я переконаний і знаю професіоналізм моїх колег, які у прокуратурі розслідують, знаю тих оперативних працівників, які займаються розшуком співучасників (убивці). Всі чули про автомобіль, який від’їхав. Досить багато вже зроблено, дуже багато, дуже", – додав він.

Матіос також зазначив, що "розслідувати вбивство під телекамерами у режимі on-line – радше діло громадських активістів, які в деяких випадках мало що тямлять в методиці й специфіці справ".

Як відомо, Денис Вороненков переїхав з родиною із Росії до України й у грудні 2016 року отримав громадянство України. Він дав свідчення у справі проти екс-президента України Віктора Януковича про державну зраду.

23 березня 2017 року Вороненкова застрелили у центрі Києва біля готелю "Прем’єр Палас". Охоронець колишнього російського депутата, який також отримав поранення, встиг поранити нападника – і той згодом помер у лікарні.  

Правоохоронні органи заявляли, що при вбивці знайшли українські документи, але ім’я його офіційно не називають.

Читайте також: Ключовий свідок. Що відомо про вбивство Вороненкова

Олена Рощенко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування