Опитування: За Путіна готові віддати голос 61%, за Собчак - 1%

Неділя, 17 грудня 2017, 20:58

На виборах президента РФ кандидатуру чинного глави Володимира Путіна готові підтримати 61% виборців.

Такі дані оприлюднила напередодні підсумкової прес-конференції Путіна російська недержавна дослідницька організація "Левада-Центр".

Зазначається, що опитування було проведено до того, як Путін публічно оголосив про свою готовність брати участь у президентських виборах в якості кандидата.

Згідно з опитуванням, за Володимира Жириновського готові голосувати 8% опитаних, Геннадій Зюганов набере 6%, Сергій Миронов 2%, Григорій Явлінський і Ксенія Собчак - по 1%.

 

За даними "Левада-Центру", свою участь в голосуванні допускають 58% опитаних, точно не будуть голосувати 10%, сумніваються, що візьмуть участь у голосуванні 29%.

 

При цьому на питання, яким політикам довіряють, опитані у 60% випадків віддали голос Путіну, 20% - Сергію Шойгу, 19% - Сергію Лаврову, 16% - Володимиру Жириновському, 15% - діючому прем'єру Дмитру Медведєву. 

Опитування проводилося 1 - 5 грудня 2017 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старших у 137 населених пунктах 48 регіонів РФ. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,4% для показників, близьких до 50%.

Як відомо, 6 грудня президент РФ Володимир Путін оголосив про участь у виборах президента вчетверте, він піде на вибори як самовисуванець.

Повідомлялося, що прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв не буде конкурентом Путіну на президентських виборах.

Про намір брати участь в них оголосили співзасновник партії "Яблуко" Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак та ще дві телеведучі – Анфіса Чехова та Катя Гордон, порнозірка Олена Бєркова та головний комуніст Росії Геннадій Зюганов.

На підсумковій прес-конференції 14 грудня Путін заявив, що опонента в нього немає, тому що опозиція вміє тільки "шуміти".

Вибори президента РФ відбудуться у березні 2018 року.

Українська правда 

powered by lun.ua