Саакашвілі порівняв Порошенка з пивом і розповів про лист

Вівторок, 19 грудня 2017, 07:41

Екс-президент Грузії і український політик Міхеіл Саакашвілі вважає, що від президента Петра Порошенка в України буде похмілля, як від пива.

Таке порівняння лідер партії "Рух нових сил" зробив в ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі NewsOne.

"Є алкоголь. Ми всі знали, що Янукович бандит. Є віскі. Коли ти п'єш горілку чи віскі, організм мобілізується, повстає, захист включається, тому що організм розуміє, що це отрута і трунок", – сказав Саакашвілі.

"Знаєте, який найнебезпечніший алкоголь? Пиво. Коли ти п'єш пиво – воно лише 12 градусів – організм думає, що це їжа, і ти вживаєш усе більше й більше, й більше. Ось Янукович – це була горілка, це був віскі, це була бормотуха якась. Порошенко – це пиво", – заявив він.

Саакашвілі пояснив, що всіма націоналістичними гаслами Порошенко отруював організм України. Він додав, що після пива буває найгірше похмілля.

Саакашвілі також розповів, що зміст листа, який він написав Порошенкові, схожий із тим, який він писав екс-президенту Грузії Едуарду Шеварднадзе до його відставки.

"Я йому написав: "Ви мене принизили. Ви не можете не знати, що я не агент Москви, але я не тримаю зла. У мене у ставленні до вас немає агресивних намірів. Виграє з цієї ситуації тільки Путін, і я готовий розмовляти". Але розмовляти про що? Про те, про що я розмовляв із президентом Шеварднадзе", – сказав лідер РНС.

"Із президентом Шеварднадзе, за півтора року до закінчення його терміну, я розмовляв про умови його мирного відходу від влади: без кровопролиття, без використання сили", – додав він.

На думку Саакашвілі, Порошенко відповів на лист тим, що почав заважати встановлювати сцену під час мітингу.

Як відомо, Саакашвілі підозрюють у сприянні учасникам злочинної організації та покриванні їхніх злочинів: нібито лідер РНС домовлявся з Сергієм Курченком про фінансування акцій протесту. Саакашвілі це заперечує й вимагає експертизи записів.

Саакашвілі затримали з другої спроби 8 грудня, але 11 грудня суд не став саджати його під домашній арешт. 22 грудня Апеляційний суд Києва розгляне скаргу ГПУ на відмову арештовувати Саакашвілі.

Також на 22 грудня Саакашвілі викликають до київського управління Служби безпеки України, адже у Генпрокуратурі він 18 грудня свідчень не дав.

Позбавлений українського громадянства і переслідуваний, Саакашвілі написав Порошенкові лист із пропозицією діалогу. При цьому він постійно критикує владу й відпускає "шпильки" на адресу генпрокурора та президента.

Також під егідою Саакашвілі у Києві періодично проходять масові зібрання. Останньої неділі мітингувальники спробували захопити "Жовтневий палац".  

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...