25.06

Банківський форум

Порошенко і Тіллерсон скоординували позиції щодо миротворців на Донбасі

П'ятниця, 22 грудня 2017, 19:57

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, під час якої вони скоординували позиції щодо миротворців на Донбасі.

Про це повідомляється на сайті президента України.

"Петро Порошенко та Рекс Тіллерсон скоординували позиції щодо миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, вони обговорили загострення ситуації на Донбасі внаслідок збільшення кількості обстрілів з боку російських бойовиків та виведення російських офіцерів зі складу СЦКК на Донбасі.

Зазначається, що Порошенко подякував Тіллерсону за продовження санкцій проти Росії.

"Петро Порошенко подякував за продовження санкцій проти Росії, послідовну підтримку Вашингтоном зміцнення обороноздатності України та  резолюції ООН щодо Криму. Рекс Тіллерсон наголосив, що США будуть і надалі підтримувати Україну", - зазначає прес-служба президента.

Як відомо, тристороння контактна група у Мінську підтвердила необхідність провести обмін заручників до новорічних свят і припинити вогонь з півночі 23 грудня.

14 грудня спостерігачам місії ОБСЄ передали лист від Міноборони РФ з повідомленням про те, що Росія збирається відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил з СЦКК.

19 грудня російські офіцери зі складу СЦКК повернулися до Росії.

Лунали припущення, що це свідчить про намір Росії поглибити збройний конфлікт. Зокрема, загострення на Донбасі не виключав спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив журналістам: "Ми не можемо виключати, що вони виводять своїх офіцерів для того, щоб почати активізацію не просто військових провокацій, а вже військових дій".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: