Вибори-2018: У президенти РФ подалися "шахрай" Полонський і журналіст

Неділя, 24 грудня 2017, 15:50

У Росії Сергія Полонського - бізнесмена, звинуваченого раніше у шахрайстві - висунули кандидатом в президенти на виборах 2018 року.

Рішення ухвалила ініціативна група з 520 осіб, пише РІА "Новости" з посиланням на главу передвиборного штабу Полонського Максима Шінгаркіна.

За його словами, ініціативна група з висунення Полонського зібралася у Крилатському.

"У ході зборів групи Полонський презентував для прихильників відкриту комп'ютерну платформу доповненої реальності, яка стане основою муніципального, а в майбутньому і державного управління. Люди з багатим життєвим досвідом і молодь однаково активно підтримали кандидата "За всіх", - повідомив Шінгаркін.

Подписываю заявление в цик #завсех

Допис, поширений Сергей Полонский ∞ (@s.polonium) 23 Гру 2017 р. о 11:56 PST

Полонський оголосив про свої плани брати участь у виборах президента на засіданні Мосміськсуду, який розглядав апеляцію на вирок Полонському у справі про шахрайство.

Суд нижчої інстанції звільнив його від покарання через закінчення терміну давності злочину, в якому його звинувачували.

Бізнесмен входив до числа найбагатших підприємців РФ до 2008 року, заснувавши Mirax Group - компанію, яка займалася будівництвом одного з хмарочосів в "Москва-Сіті".

У 2015 році Полонського затримали у Камбоджі і видали Росії, де його звинувачували у розкраданні грошей у пайовиків ЖК "Кутузовская миля" і "Рублевская ривьера". Сума збитку, за версією слідства, становила 2,6 млрд рублів.

Крім того ініціативною групою кандидатом у президенти РФ висунуто журналіста Олега Лур'є.  

Як повідомив сам Лур'є у своєму Facebook, основою програми він вважає "боротьбу з шахраями і злодіями".

До останніх він відносить зокрема й Олексія Навального, який "обманює тисячі громадян, знаючи, що не має права балотуватися по закону, але при цьому успішно збирає великі гроші "на вибори", а також нечесних чиновників і "багатьох інших".

Як відомо, вибори президента Росії призначено на 18 березня 2018 року - річницю анексії Криму Росією. 

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що "гордий" тим, що мешканці анексованої території братимуть участь у виборах глави РФ у 2018 році.

З'їзд "Єдиної Росії", який відбувся 23 грудня, підтримав рішення діючого президента РФ Володимира Путіна про самовисування на виборах у 2018 році

Комуністична партія Росії на з'їзді 23 грудня офіційно висунула кандидатом у президенти директора підмосковного радгоспу імені Леніна Павла Грудініна. Багаторічний учасник у перегонах Геннадій Зюганов від балотування відмовився. 

Також 23 грудня передвиборний другий з'їзд "Громадянської ініціативи" висунув кандидатом на посаду президента РФ Ксенію Собчак, у програмі якої - звільнення військовополонених, припинення гібридної війни  на Донбасі зокрема, та питання Криму. 

24 грудня у Москві ініціативна група провела збори та висунула кандидатом на посаду президента Росії Олексія Навального.powered by lun.ua