У НАБУ заперечують, що Труханов попереджав про приїзд

Середа, 14 лютого 2018, 16:33

У НАБУ заперечують, що хтось із представників мера Одеси Геннадія Труханова повідомляв їм про його приїзд.

Про це Українській правді повідомили у пресс-службі НАБУ.

"Ніхто з детективами не зв'язувався. Про його прибуття дізналися від прикордонників. Від його адвокатів інформації не було, інформацію про затримання нам надали лише прикордонники", - сказали в Бюро.

Як відомо, раніше Труханов заявив, що сам вирішив прилетіти до Києва і навіть перервав для цього закордонне відрядження, оскільки не ховається від слідства.

"Більше того, перервавши відрядження, я попросив свого адвоката офіційно зв'язатися з НАБУ і повідомити про час мого приїзду, щоб уникнути подальших спекуляцій", - повідомив Труханов.

13 лютого у НАБУ підтвердили, що повідомили про підозру меру Одеси Геннадію Труханову та 3 посадовцям мерії Одеси за статтею про привласнення майна.

14 лютого Труханова затримали в столичному аеропорту "Бориспіль" і вручили підозру. 

Також у "Борисполі" затримали заступника мера Одеси Павла Вугельмана.

23 жовтня 2017 року співробітники НАБУ разом з озброєними силовиками винесли з квартири Труханова два опечатаних пакети з документами.

Труханов фігурує у справах щодо: 1) підписання мирової угоди з Борисом Кауфманом та Олександром Грановським щодо Одеського аеропорту; 2) купівлі приміщень заводу "Краян" за завищеними цінами під потреби міської влади; 3) привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт із реконструкції автодоріг.

Читайте також: Труханова заштормило. У яких справах НАБУ фігурує мер Одеси

Українська правда


powered by lun.ua