Підконтрольний Росії "суд" відмовив Балуху в достроковому звільненні

П'ятниця, 13 липня 2018, 13:58

В окупованому Росією Сімферополі так званий Залізничний районний "суд" відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-дострокову звільненні за першим вироком, яким його позбавили волі на 3 роки і 4 місяці.

Про це повідомляє "Громадське радіо".

Зазначається, що клопотання подала його захисниця Ольга Дінзе.

У свою чергу помічник прокурора Денис Мишкін просив "суд" скасувати розгляд клопотання захисту, оскільки, Балуху винесли ще один, новий вирок у 5 років позбавлення волі.

За його словами, він не передбачає умовно-дострокове звільнення.

На думку адвоката, оскільки новий вирок ще не набув чинності, захист має право клопотати перед судом на УДЗ за першим вироком.

При цьому "суддя" Дмитро Михайлов відхилив подальший розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення.

У коментарі журналістам Дінзе заявила, що таке рішення було очікуваним.

Вона додала, що саме через це "суд" відкладав розгляд клопотання про УДЗ до винесення нового вироку.

Раніше повідомлялося, що засуджений в анексованому Росією Криму український активіст Володимир Балух продовжує перебувати в загальній камері сімферопольського СІЗО, що погано позначається на його здоров'ї у зв'язку з голодуванням, яке він тримає понад 115 днів.

5 липня підконтрольний Росії "суд" Криму визнав Балуха винним у нібито побитті начальника ізолятору тимчасового тримання та засудив його до 5 років позбавлення волі та штрафу 10 тисяч рублів.

Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ, тобто більший тюремний термін поглинув менший.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Пізніше він вирішив перейти на сухе голодування.

Українська правда