Захист Суса зриває засідання в його справі – САП

П'ятниця, 6 липня 2018, 14:33

Суд переніс засідання у справі екс-прокурора Дмитра Суса, обвинуваченого в привласненні майна та декларуванні недостовірної інформації.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

"Вчергове стороною захисту зірвано судове засідання", – заявляє відомство.

Адвокати екс-посадовця заявили, що збираються готувати клопотання про повернення обвинувального акта прокурору. Через це вони подали клопотання про відкладення засідання.

Крім того, на думку захисту, суд зайнятий "у інших актуальних справах", через що засідання також треба перенести.

"Судом таку заяву сторони захисту задоволено та вчергове відкладено проведення підготовчого засідання до 12.07.2018", – йдеться в повідомленні САП.

Крім того, прокуратура зазначила, що раніше, 12 червня, під час підготовчого засідання адвокати заявили клопотання про визначення підсудності. У зв’язку з цим у засіданні було оголошено перерву до 6 липня.

"06.07.2018 під час чергового судового засідання прокурором… долучено ухвалу апеляційного суду м. Києва, якою підтверджено підсудність справи Подільському районному суду м. Києва", – наголосили у відомстві.

Як повідомлялось, 29 травня САП передала Подільському районному суду Києва обвинувальний акт щодо Дмитра Суса.

14 квітня 2017 року Дмитра Суса звільнили з посади старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ за те, що він не вніс у декларацію інформацію про житло та автомобіль.

Його затримали 25 липня 2017 року в аеропорту "Бориспіль".

26 липня 2017 року Сусу повідомили про підозру у перепродажі гральних автоматів і відеореєстратора – ч. 3 ст. 191, ч. 4 ст. 191 (привласнення майна), ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) ККУ.

27 липня 2017 рокуСолом'янський райсуд Києва обрав Сусу запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці.

22 березня 2018 року стало відомо, що Дмитро Сус вийшов із СІЗО під заставу в 1,2 мільйона гривень.

Читайте також: Дмитро Сус: Порошенко сказав Луценку звільнити мене через "співпрацю" із Сакварелідзе