Суддя у справі Манафорта заявив, що йому погрожували

П'ятниця, 17 серпня 2018, 23:12

Суддя Томас Елліс, який очолює слухання у справі Пола Манафорта, заявляє, що отримав погрози і не збирається розголошувати імена і адреси присяжних, які від нього вимагають ЗМІ.

Про це повідомляє CNN.

"Я отримав критику та погрози. Я мав би здогадатися, що вони будуть", - сказав він у п'ятницю адвокату, який представляє в суді сім медіа-організацій.

Елліс не розкрив деталі щодо погроз, але сказав, що цього достатньо, аби бути обережним з розкриттям особистих даних 12 основних і 4 запасних присяжних

"Я і не уявляв, що ця справа викличе такий суспільний інтерес. Мені досі дивно", - сказав суддя.

 
Суддя Томас Елліс

Він повідомив, що його усюди супроводжують маршали, навіть у готелі, де він мешкає під час слухання цієї справи. Але присяжні, за його словами, не мають такого захисту.

Елліс зауважив, що розголошення імен присяжних може призвести до того, що у майбутньому люди не захочуть бути присяжними у таких важливих справах.

Раніше суддя Томас Элліс попросив прокурорів утриматися від терміну "олігархи" при згадуванні клієнтів Манафорта.

31 липня в США почався суд над Манафортом, якого звинувачують у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків за майже 10 років співпраці з колишнім керівництвом України.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з "Партією регіонів" і "Опозиційним блоком".

Переклав Євген Кізілов, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування