25.06

Банківський форум

Трамп вирішив переглянути пільги на імпорт з Туреччини

Субота, 4 серпня 2018, 12:10
Адміністрація президента США Дональда Трампа має намір переглянути умови участі Туреччини у американській програмі пільгового імпорту товарів з країн, що розвиваються.

Про це заявив заступник торговельного представника США Джеффрі Джерріш, йдеться у повідомленні на сайті торговельного представництва країни.

"Ми сподіваємося, що Туреччина працюватиме з нами для вирішення проблем, які привели до нового перегляду їх безмитного доступу до ринку Сполучених Штатів", - зазначив він.

Раніше США ввели митні тарифи на турецьку сталь і алюміній, через що Туреччина запровадила мита на товари з США на суму $1,8 млрд.

Серед категорій товарів, передбачених програмою пільгового імпорту США, -  транспортні засоби, запчастини, ювелірні вироби і дорогоцінні метали.

Котирування турецької грошової валюти ліри впали до рекордно низького рівняпісля того, як США 1 серпня ввели санкції стосовно двох міністрів президента Реджепа Таїпа Ердогана у справі американського пастора, обвинуваченого в підтримці тероризму в Туреччині.

Європейська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: