Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Луценко про відпочинок на Сейшелах: Це дорого, але моя любов заслужила

Вівторок, 11 вересня 2018, 16:24
Луценко про відпочинок на Сейшелах: Це дорого, але моя любов заслужила

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що знав про те, що про його відпочинок на Сейшелах стане відомо і що це викличе негативну реакцію громадськості, але не поїхати не міг.

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.Нет

Так, на питання про те, чи шкодує він, що поїхав відпочивати на Сейшели, знаючи, що це викличе великий резонанс у воюючій країні, глава ГПУ відповів, що безумовно знав, що реакція буде негативною, але поїхав заради дружини.

"Відповідь буде дуже банальна: я люблю свою дружину. У нас було 30-річчя весілля, а у дітей - відкладена весільна подорож. Ми домовилися їх провести разом. Саша з Настею підбирали, куди поїхати. В результаті вони оплатили переліт, все інше обійшлося мені в підйомну суму", - розповів Луценко.

"Тобто, я ні на що не скаржуся. Так, це дорого. Але це було раз за 30 років, і я вважаю, що моя любов і її самовідданість у важкі для нас часи це заслужили", - додав він.

За його словами, ще одна причина тому - велика зарплата Генпрокурора в 150 тисяч гривень (за місяць - ред.).

Луценко зазначив, що за українськими мірками це великі гроші, які "склалися" в суму колишнього бізнесу дружини, нині представника президента в парламенті - Ірини Луценко.

Він додав, що зараз бізнес належить старшому синові.

"І я ставив собі питання: чи можу я під час війни хоч якось користуватися цими грошима?", - заявив Генпрокурор.

"Відповідаю: якщо Генпрокурор навіть воюючої країни не відпочине, як я, 10 днів за сезон - він буде менш дієздатним. І я провів 3 дні в Україні і 7 днів - за її межами. Чи мав я на це право? Це необхідність - як і у кожної людини, яка повинна відпочити з тим, щоб працювати ефективно", - додав він.

Також глава ГПУ зазначив, що ставив собі й інше питання: які гроші має моральне право витрачати?

"І знайшов для себе таку відповідь: я ділю все на частки в 30%. Тобто 30% нашого загального сімейного доходу йде на життя (продукти, комунальні витрати, обслуговування автомобілів); 30% - на благодійну допомогу (в першу чергу АТО). І 30% - на відпочинок. В тому числі, за кордоном", - розповів Луценко.

На уточнююче запитання, чому саме за кордоном, він відповів, що не зможе відпочити на будь-якому українському курорті, оскільки "це перетвориться в мітинг і прийом громадян".

"Тому єдиною формою відпочинку, при якій я можу випасти з вируючих подій України, стає виїзд в одну з європейських країн", - заявив Генпрокурор.

Як повідомлялося, 2 січня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко і нардеп Ірина Луценко зафіксували в деклараціях, що отримали від старшого сина Олександра в подарунок по 170 тисяч гривень (близько 10 тисяч євро).

Юрій Луценко пояснив, що син подарував батькам поїздку – і вся родина відпочила 7 днів за кордоном з нагоди вересневого весілля сина і 30-річчя спільного життя Юрія й Ірини Луценків.

Також генпрокурор заявив, що владна сім'я відпочивала на Сейшельських островах "без надмірностей" – і має законні кошти на це. "Відпочивати без проведення мітингів і дискусій я можу лише за кордоном", – пояснив голова ГПУ.

Журналісти програми "Схеми" підрахували, що такий відпочинок наприкінці 2017 року міг коштувати мінімум 52 тисячі євро, адже сім'я орендувала на Сейшелах 3 вілли.

На це генпрокурор показав свої доходи і повідомив, що "син оплатив переліт" – саме це зазначено в деклараціях, а проживання, яке склало близько 20 тисяч доларів на трьох, Ірина та Юрій оплатили самі.

"Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тисяч гривень щомісяця. Іра – понад 110 тисяч доходу", – повідомив голова ГПУ.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: