Сенцова переводять з медчастини

Понеділок, 10 грудня 2018, 12:18

Управління Федеральної служби виконання покарань по Ямало-Ненецькому автономному округу стверджує, що в українського режисера Олега Сенцова немає серйозних проблем зі здоров'ям, і його переведуть з медчастини.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"За результатами позапланових медичних оглядів, обстежень та лабораторних показників стан здоров'я засудженого Сенцова О.Г. оцінюється як задовільний, негативної динаміки не спостерігається", - йдеться в повідомленні ФСВП.

Відзначається, що у зв'язку з цим Сенцова переведуть в загін.

"Відповідно до рекомендацій лікуючого лікаря, його переведуть з медичної частини установи в загін для подальшого відбування покарання. При цьому контроль за станом його здоров'я продовжуватимуть згідно з вказівками лікарів-фахівців цивільної охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні ФСВП.

Разом з тим у відомстві не уточнили, чому Сенцову не видають посилку з одягом і продуктами, яка надійшла в листопаді.

Нагадаємо, Олег Сенцов, якого було незаконно затримано у травні 2014 року та засуджено до 20 років колонії суворого режиму у серпні 2015-го, утримується у російській колонії "Білий ведмідь" в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

14 травня 2018 року політв'язень оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, яких утримує РФ.

28 вересня у російському відомстві заявили, що Сенцова вивезли з колонії до міської лікарні. З 6 жовтня 2018 року Сенцов заявив про припинення голодування через загрозу примусового годування.

Після завершення 145-денного голодування Сенцова тюремники заявили, що у перший же день він нібито з'їв цілу домашню курку і наваристий бульйон. Сенцова планували перевести на тюремну їжу за 20 днів. 

Наприкінці листопада Аскольд Куров повідомив, що Сенцов "починає відновлюватися від голодування", почувається нормально, але розповіді тюремників про те, що з'їв цілу курку – неправда.

9 грудня адвокат Дмитро Дінзе заявив, що у Сенцова в результаті голодування виявили "органічне ураження" внутрішніх органів.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування