Лексус Зайцевої в середньому ганяв зі швидкістю 106 км за годину

Четвер, 20 грудня 2018, 17:58

Експертиза Дніпропетровського науково-дослідного інституту судово-медичних експертиз визначила, що автомобіль Олени Зайцевої, яку звинувачують в спричиненні ДТП у Харкові, в середньому рухався зі швидкістю 106 км за годину.

Про це 20 грудня повідомляє місцеве видання Харків.UA.

Зазначається, що Київський районний суд Харкова, який розглядає справу долучив до матеріалів висновки автотехнічної експертизи Дніпропетровського інституту експертиз.  

"Оцінка цих доказів буде надана судом у нарадчій кімнаті під час ухвалення судового рішення по справі", – сказав суддя Віктор Попрас.

Експертизу в Дніпрі ініціював захисник обвинуваченого  водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Повідомляється, що висновки експертів, Перепелиця на засіданні не озвучив.

Водночас захисник Дронова сказав, що експертам вдалося встановити середню швидкість Lexus, відстань між учасниками ДТП в момент початку руху Volkswagen і факт можливості уникнення ДТП.

"Я можу розповісти декілька ключових моментів. Окрім тих величин, які необхідно було встановити, перше – це встановлення середньої швидкості автомобіля Lexus. Швидкість була встановлена: 106 км/г. Далі – відстань, на якій був автомобіль Lexus від автомобіля Volkswagen в момент початку руху Volkswagen – близько 120 метрів", - сказав Перепелиця.

"Третій момент – те, що водій автомобіля Lexus міг зупинити свій автомобіль до своєї стоп-лінії, до перехрестя, у випадку, якщо б рухався із встановленою швидкістю, тобто уникнути ДТП шляхом натискання на гальма, було б можливо", – сказав адвокат журналістам.

Наступне засідання у справі  призначили на 15:00 8 січня.