Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Голова Херсонщини відкинув підозру: Батьком Гандзюк маніпулюють

Вівторок, 29 січня 2019, 10:08
Голова Херсонщини відкинув підозру: Батьком Гандзюк маніпулюють

Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв заперечує свою причетність до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, через який вона померла.

Раніше батько активістки Віктор Гандзюк заявив, що підозрюваний в організації нападу на Катерину Олексій Левін (Москаленко) виконував різні завдання голови Херсонської облради Владислава Мангера ("Батьківщина") і заступника Гордєєва Євгена Рищука (БПП).

Гордєєв написав у Facebook, що розуміє емоції батька Катерини Гандзюк, який втратив єдину доньку, тож домагається справедливості.

"Проте, шукаючи справедливість, важливо не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи. Як це не було б важко, треба намагатися не піддаватися на провокації нечистих людей", – написав керівник Херсонської ОДА.

"Аналізуючи останні інформаційні випади, в тому числі з використанням мого імені та посади, переконуюсь, що батьківське горе використовується в політичних маніпуляціях негідниками, які стоять в "тіні", – заявив він.

Гордєєв запевнив, що справу буде доведено до кінця.

"Все, що в наших силах, ми спрямуємо для пошуку винних осіб. Я відкритий для допомоги та повністю згоден з тим, що такі страшні речі не можуть відбуватися на Херсонщині та залишатися безкарним", – додав він.

Читайте також Нові прізвища у справі Гандзюк, та хто насправді відкрив таємницю слідства

Це тільки початок. Насильства будуть жорстокішими – Гандзюк та інші активісти про напади на себе

Нагадаємо:

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: