Голова Херсонщини відкинув підозру: Батьком Гандзюк маніпулюють

Вівторок, 29 січня 2019, 11:08

Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв заперечує свою причетність до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, через який вона померла.

Раніше батько активістки Віктор Гандзюк заявив, що підозрюваний в організації нападу на Катерину Олексій Левін (Москаленко) виконував різні завдання голови Херсонської облради Владислава Мангера ("Батьківщина") і заступника Гордєєва Євгена Рищука (БПП).

Гордєєв написав у Facebook, що розуміє емоції батька Катерини Гандзюк, який втратив єдину доньку, тож домагається справедливості.

"Проте, шукаючи справедливість, важливо не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи. Як це не було б важко, треба намагатися не піддаватися на провокації нечистих людей", – написав керівник Херсонської ОДА.

"Аналізуючи останні інформаційні випади, в тому числі з використанням мого імені та посади, переконуюсь, що батьківське горе використовується в політичних маніпуляціях негідниками, які стоять в "тіні", – заявив він.

Гордєєв запевнив, що справу буде доведено до кінця.

"Все, що в наших силах, ми спрямуємо для пошуку винних осіб. Я відкритий для допомоги та повністю згоден з тим, що такі страшні речі не можуть відбуватися на Херсонщині та залишатися безкарним", – додав він.

Читайте також Нові прізвища у справі Гандзюк, та хто насправді відкрив таємницю слідства

Це тільки початок. Насильства будуть жорстокішими – Гандзюк та інші активісти про напади на себе

Нагадаємо:powered by lun.ua