Мюллер рекомендує більше 19 років ув'язнення для Манафорта

Субота, 16 лютого 2019, 03:05

Офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера рекомендує 19-24 років ув'язнення для екс-глави передвиборчої кампанії Дональда Трампа за звинуваченнями у податковому та банківському шахрайстві.

Про це повідомляє Bloomberg.

"Офіс Мюллера не рекомендує конкретного вироку, але стверджує, що погоджується з розрахунком, за яким Манафорт повинен провести у в'язниці від 235 до 293 місяців.

Манафорту також доведеться заплатити більше 24 мільйонів доларів за реституцію", - йдеться у повідомленні.

"Вирок Манафорту може стати найбільшим у рамках розслідування втручання РФ у вибори, якщо федеральний суддя погодиться на це. Це також створює серйозний ризик для 69-річного Манафорту провести решту свого життя у в'язниці", - пише Bloomberg.

Зазначається, що прокурори попросили суддю встановити дату винесення вироку.

Нагадаємо:

  • Раніше повідомлялось, що Пол Манафорт продовжував займатися політичними питаннями в Україні у 2018 році, після того, як йому було винесено звинувачення у рамках слідства спецпрокурора Мюллера.
  • Команда Мюллера виявила, що Килимник підтримував зв'язок з російською розвідкою під час президентської кампанії 2016 року. Сам Килимник це заперечує.
  • Раніше в інтерв'ю "Радіо Свобода" Килимник розповів, як працював на Пола Манафорта в Україні та США і заявив, що не пов'язаний з ГРУ РФ.
  • У розслідуванні Мюллера Килимника називають "колишнім російським розвідником", позначаючи в матеріалах справи як "Особа А" і не оприлюднюючи більше ніяких деталей.
  • Згідно з опублікованими даними, Килимник працював з Манафортом і керував його київським офісом з 2005 до 2015 рр., а також "бачив, як Манафорт працював в різних країнах". Про які конкретно країни йдеться, він не уточнив, зазначивши, що вони знаходяться "в Європі і Африці".
  • У серпні журі присяжних визнало Манафорта винним у 8 з 18 пунктів звинувачення, включаючи податкові махінації, порушення банківського законодавства і приховування рахунків в іноземних банках.