Полонені моряки: У Києві відкрили благодійну виставку картин

Субота, 23 лютого 2019, 19:41

У Києві на підтримку військовополонених українських моряків відкрито благодійну виставку картин "Повернення додому". 

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України. 

"Мета проведення виставки - привернення уваги суспільства до протиправних дій російського уряду щодо незаконного утримання українських військових у російських в’язницях, а також підтримки українських моряків, які перебувають у полоні", - заявили у Міноборони.

Як повідомляє "Радiо Свобода", на виставці представлено 24 картини та інші твори мистецтва, створені художниками з усіх областей України для підтримки моряків.

Усі кошти від продажу буде спрямовано на допомогу полоненим, які перебувають в Росії, повідомила одна з ініціаторів виставки, волонтер Зоряна Трухина. 

Виставка працюватиме в історико-архітектурному музеї "Київська Фортеця", картини подарують українським військовополоненим морякам після їх звільнення.

"Керівництво на усіх рівнях вживає усіх можливих заходів та покладає усі зусилля щодо звільнення наших моряків та повернення їх на Батьківщину", - заявив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Олексій Ноздрачов.

 

 

Читайте також:

Війна у Керченській протоці: таран, штурмовики та захоплення українських кораблів

Полонені моряки: де вони зараз, що на них чекає і як Україна буде їх звільняти

Нагадаємо:

  • 25 листопада 2018 року у Керченській протоці російські військові обстріляли і захопили українські катери "Бердянськ" та "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" з екіпажами, які прямували з Одеси до Маріуполя. Троє українських моряків під час атаки росіян зазнали поранень
  • "Суди" у Криму заарештували 24 українських військових, їх було перевезено до російських СІЗО "Лефортово" і "Матроська тиша".
  • Полоненим українцям пред'явили звинувачення за ч.3 ст.322 КК Росії (незаконне перетинання кордону), їм загрожує до 6 років позбавлення волі.

Українська правда