Більшість американців хоча б частково впевнені у розслідуванні щодо РФ - опитування

Четвер, 21 березня 2019, 05:12

Приблизно 6 із 10 американців мають принаймні деяку впевненість у справедливості розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо РФ, 33% - дуже впевнені, 37% - не дуже або зовсім не впевнені у справедливому розслідуванні.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром досліджень громадських зв'язків Associated Press-NORC, передає "Голос Америки".

"Схвалення Трампа в новому опитуванні становить 40%, що трохи більше, ніж 34% в січні, під час тимчасового закриття уряду США, яке тривало місяць", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підтримка Трампа з боку американців, у порівнянні з попередніми президентами США, стабільно коливається у діапазоні від 35 до 45 відсотків.

Нагадуємо:

  • Раніше Палата представників Конгресу США одноголосно проголосувала за оприлюднення кінцевого звіту слідства спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо російського втручання у вибори в США у 2016 році.
  • Американські спецслужби прийшли до висновку, що Росія втрутилася у президентську гонку 2016 року, намагаючись обернути результати виборів на користь Трампа. Росія заперечує втручання у вибори.
  • У листопаді адвокати Білого дому надали Мюллеру письмові відповіді Трампа на питання про втручання РФ у американські вибори 2016 року.
  • Трамп повідомив, що відповіді на питання Мюллера давав особисто.
  • Пізніше адвокати Трампа заявили, що президент США більше не буде відповідати на додаткові питання в процесі розслідування про втручання РФ у американські вибори 2016 року.
  • The New York Times, посилаючись на інформацію з документів, представлених в Конгрес США і дані суду і звинувачення, пов'язані з розслідуванням можливого втручання іноземців у вибори, порахувала, що під час президентської кампанії 2016 року і після виборів Дональд Трамп і його оточення контактували з представниками РФ і WikiLeaks або їх посередниками не менше 100 разів.
  • У січні тодішній в.о. генерального прокурора США Метью Вітакер оголосив, що Мюллер закінчує своє розслідування.powered by lun.ua