Четверта спроба суду взятися за справу Добкіна провалилася

П'ятниця, 22 березня 2019, 14:17

Дзержинський райсуд Харкова відклав підготовче засідання у справі народного депутата колишнього мера Михайла Добкіна про виділення землі за "кооперативною схемою" до 28 травня.

Про це повідомляє в п’ятницю "UA: Харків".

Добкін попросив не розглядати справу за відсутності представників Генеральної прокуратури, обвинувачених та захисників.

"Якщо я вже взяв слово, я прошу високий суд розглянути можливість перенести це судове засідання, коли будуть завершені у країні вибори, тому що справа ця політична", – сказав зокрема Добкін.

На нинішнє засідання не прибули представники ГПУ, а також двоє підозрюваних – Тетяна Овіннікова та один з представників кооперативів. Також не було захисника, який представляє Овіннікову та Добкіна.

Як стало відомо під час засідання, Овіннікова та її захисник задіяні у слідчих діях у іншій кримінальній справі. Вони також клопотали про перенесення засідання. Суд його задовольнив і призначив засідання на 14:00 28 травня.

Підготовче засідання по справі перенесли вже вчетверте (суд не зміг взятися за справу ні в листопаді, ні в грудні 2018 року, ні в січні 2019 року -ред). До цього його не могли провести через неявку адвокатів і одного з обвинувачених та через відпустку судді.

Читайте також: "Махінації з нудним обличчям. У чому ГПУ звинувачує Добкіна"

Нагадаємо:

  • Генеральна прокуратура 11 жовтня 2018 року повідомила, що направила до суду справу народного депутата колишнього Харківського міського голови Михайла Добкіна про розкрадання понад 75 гектарів землі.
  • Прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган заявила, що правоохоронці зібрали достатньо доказів у справі та направили до суду обвинувальний акт щодо шести осіб.
  • Окрім Добкіна, обвинуваченими у справі також є головний архітектор міста Харкова Сергій Чечельницький, екс-заступниця Харківського міського голови Тетяна Овіннікова (радниця міського голови), екс-заступник начальника управління земельних відносин Борис Баронін (радник міського голови), Володимир Конюхов та Сергій Кітченко.
  • В липні 2018 року Добкіну вручили остаточну підозру. Його справа налічує 45 томів.
  • 13 липня 2017 року парламент дав згоду на притягнення до відповідальності Михайла Добкіна.
  • Сам Добкін, виступаючи в Раді, зазначив що справа проти нього "розсиплеться в суді".

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...