Порошенко заявив про загрозу "відкотитися під імперську Росію"

Неділя, 7 квітня 2019, 05:15

Президент України Петро Порошенко заявив, що після першого туру виборів почув і тих, хто голосував за нього, і тих, хто голосував за інших кандидатів і зробив висновки.

Про це він розказав у відеозверненні, опублікованому в facebook.

"Багато хто висловлюється проти мене в соцмережах і на телебаченні, і біля урн для голосування. Я почув. Тих, хто голосував за мене і тих, хто підтримував інших кандидатів. Зробив висновки", -  сказав Порошенко.

Він підкреслив, що Україна – вільна країна вільних людей і такою має залишитись.

"Якщо ми не дамо перетворити нас на Росію, а для цього потрібен сильний президент і верховний головнокомандувач. Сильний, а не слабак", - заявив Порошенко.

"Ми можемо дуже швидко просунутися до вільної Європи, але ще швидше відкотитися під імперську Росію. Така загроза є, або-або", - додав він.

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Нагадаємо:

  • Ввечері 3 квітня Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати з Порошенком, але на НСК "Олімпійський".  
  • Вночі 4 квітня Порошенко оприлюднив відеозвернення до Зеленського, де заявив, що він готовий провести дебати на НСК "Олімпійський".
  • Пізніше Зеленський запропонував екс-кандидату у президенти Юлії Тимошенко стати "гарантом чесних правил" на його дебатах із Петром Порошенком. Але вона не відповіла на цю пропозицію.
  • Порошенко заявив, що ця пропозиція є неповагою, як до Тимошенко, так і до її виборців.
  • У ЦВК вважають, що дебати на стадіоні можуть бути формою передвиборчої агітації, тому мають оплачуватися з виборчих фондів кандидатів.
  • Другий тур виборів відбудеться 21 квітня, а дебати на "Суспільному" 19 квітня.