Кабмін виділить 4 мільйони на ліквідацію наслідків пожежі в Одесі

Вівторок, 10 грудня 2019, 19:25

Уряд виділить майже 4 мільйони гривень на ліквідацію наслідків пожежі в Одесі та компенсацію родинам загиблих.

Джерело: Урядовий портал, офіційний сайт Одеси

Дослівно прем'єр Олексій Гончарук: "Уряд підтримає постраждалих та їхні родини".

Деталі: Питання виділення грошей розглянуть на засіданні Кабінету міністрів 11 грудня.

Кошти з резервного фонду держбюджету будуть спрямовані Державній службі з надзвичайних ситуацій та Одеській облдержадміністрації.

Згідно з розпорядженням, буде надана одноразова матеріальна допомога сім'ям загиблих у розмірі 120 тисяч гривень на одну сім'ю, а також особам, які постраждали внаслідок пожежі, залежноі від стану тяжкості ушкоджень, від 20 до 80 тисяч гривень.

Невдовзі після публікації прессслужба Кабміну виправила суму коштів з 4 мільярдів на 4 мільйони гривень.

Що передувало: 10 грудня у ДСНС повідомили, що в згорілій будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу не була встановлена пожежна сигналізація.

У поліції розповіли, що правоохоронці на місці пожежі не вилучили жодного вогнегасника, бо низка вогнегасників була під ліжком у коменданта.

Автоматичної системи оповіщення про пожежну безпеку у будівлі теж не було: ні сигналізації, ні датчиків чутливості до диму та температури.

Передісторія: 

  • Пожежа у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася 4 грудня. 
  • Поліція готує повідомлення про підозру двом особам.
  • За словами студентів, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.
  • Гончарук доручив відсторонити на час розслідування керівника ГУ ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака, його заступника із профілактики Михайла Вовка, а також керівника Департамента освіти Олександра Лончака.
  • Станом на 10 грудня трагедія забрала життя 12 осіб. Місцезнаходження 4 осіб наразі невідомо, 5 осіб поки не вдалося ідентифікувати.

Українська правда


powered by lun.ua