Під Офісом президента облаштовують ковзанку

31011 переглядів
Четвер, 12 грудня 2019, 12:28
5.ua

На подвір’ї перед входом до Офісу президента України монтують новорічну ковзанку.

Джерело: "5 канал", ТСН, "Українська правда"

Деталі: Матеріали для облаштування ковзанки на Банкову привезли пізно увечері в середу. Вночі поставили огорожу, на якій розмістили повідомлення про ковзанку.

Просто під Офісом президента готують ковзанку
Просто під Офісом президента готують ковзанку
Фото Романа Кравця, УП

Ковзанку розташували практично перед входом до офісу президента, де нещодавно проводили акції активісти.

За даними "5 каналу", ковзанку площею 12 на 24 метри будуть встановлювати 12 днів.

За даними ТСН, ковзанка буде розміром 12х28 метрів, тобто загалом близько 300 квадратних метрів льодового покриття. Відкрити її планують напередодні Нового року – 28-29 грудня, однак все залежить від погодних умов. Працюватиме вона до 19 січня.

 

Катання на ковзанці буде безкоштовним, однак оренди ковзанів поруч не передбачено.

 

Генеральний директор Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) Євген Мушкін заявив ТСН, що ковзанка будується для популяризації проєкту "Зимова країна на ВДНГ", а також інших проєктів "Експоцентру", а всі виручені кошти від яких йдуть на відновлення державного ВДНГ.

Пряма мова Мушкіна: "У нас була розмова із керівником ДУС (Державне управління справами – ред.) щодо такого соціального проєкту в центрі Києва. Ми отримали згоду зробити це просто перед Офісом Президента".

На Банковій заллють ковзанку
На Банковій заллють ковзанку
Фото Романа Кравця, УП

Загалом площа на Банковій залишається відкритою, огорожу поставлено збоку від Офісу президента.

"Українська правда" звернулася по коментар до речниці президента.

Чому це важливо: Колишній президент Віктор Янукович виправдовував розгін акції протесту у 2010 році необхідністю встановити новорічну ялинку ("йолку") на Майдані незалежності. Тоді виник мем "йолка", він у 2013-му лунав із Євромайдану,.який почався з розгону акції.

Президент Володимир Зеленський після інавгурації відкрив для проходу вулицю Банкову, де працює Офіс президента. Від жовтня активісти приходять туди з акціями.

Передісторія:

  • У жовтні Україною прокотилася хвиля акцій протесту під гаслом "Ні капітуляції". На Бакновій також протестували проти згоди Києва на врегулювання конфлікту на Донбасі за "формулою Штайнмаєра".
  • 8 грудня під Офісом президента почали акцію "Варта на Банковій", встановили намети. Їх згорнули лише після завершення зустрічі лідерів "нормандського формату" в Парижі, заявивши, що Зеленський не перейшов "червоні лінії", які б зашкодили Україні.  

УП, оновлено


powered by lun.ua