Підозрювана у справі Шеремета жаліється, що їй важко їздити на суд

Середа, 18 грудня 2019, 11:32

Засідання Апеляційного суду Києва, на якому мали розглянути скаргу захисників військовослужбовиці Яни Дугарь, підозрюваної у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, перенесли на 8 січня.

Джерело: Громадське

Деталі: Раніше Дугарь обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Її адвокати оскаржили це рішення. У середу апеляційний суд мав його розглянути. Проте засідання перенесли, тому що до Апеляційного суду не передали необхідних документів.

Адвокат Дугарь Микола Оріховський заявив, що на свідків, котрі можуть підтвердити алібі Дугарь, що вона була в зоні бойових дій 20 липня 2016 року, тиснуть. Дугарь заявила, що їй складно їздити на суд до Києва з Новомосковська (Дніпропетровська область).

Пряма мова Оріховського:"Хто тисне – ну мені важко сказати, ви ж розумієте, що всі вони люди військові, як і Яна".

Пряма мова Дугарь: "Їхати на суд 16 годин з Новомосковська психологічно і фізично ці дні було важко".

Знати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Буча та Пума. Як арешт добровольців може бути пов'язаний зі справою Шеремета

Передісторія:

  • 13 грудня підозрювану  у причетності до вбивства журналіста та одного із керівників "Української правди" Павла Шеремета Яну Дугарь відправили під цілодобовий домашній арешт.
  • 12 грудня правоохоронці повідомили, що підозрюють у справі Шеремета щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.
  • За версією правоохоронців, закладала вибухівку під авто Шеремета Кузьменко, а допомагав їй Антоненко.
  • Слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Шеремета дестабілізацію ситуації в країні.powered by lun.ua